
Блини диски поліуретанові 2 Handle металева втулка LiveUp LP8337-25 ø51мм 25кг чорний
4 827,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8337-25
Опис
Поліуретанові диски від бренду LiveUp забезпечують точне регулювання ваги на штанзі. Диск можна використовувати для професійних тренувань із силових видів спорту. Він має точну масу, а також виготовлений із високоякісних матеріалів. Діаметр посадкової втулки диска становить 50,5 мм. Це дозволяє використовувати такі диски разом з олімпійським грифом. Зовнішній діаметр диска залежить від його маси. Диск має зручну конструкцію з двома ручками з боків. Це дозволяє зручно переносити його по залу, знімати та надягати на штангу. Диск виготовлений з металу, що забезпечує високу міцність конструкції. Покриття з поліуретану гарантує захист від появи корозії, а також зниження рівня шуму в залі.
Призначення
Поліуретанові диски можна використовувати для обладнання комерційного тренажерного залу, а також вони підійдуть для домашніх тренувань. Це професійне обладнання, яке підійде для занять бодібілдингом, кросфітом та фітнесом. Диск можна встановити на олімпійський гриф будь-якої форми та розміру. Поліуретанові диски не пошкоджують покриття в залі.
Переваги:
- Підходять для обладнання комерційних тренажерних залів.
- Затискачі з боків дозволяють легко встановити диск на штангу та зняти його.
- Поліуретанове покриття зменшує рівень шуму в залі та запобігає появі корозії на металевій основі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг ±1% |
| Тип | Диски |
| Внутрішній діаметр диска | 51 мм |
| Зовнішній діаметр диска | 450 мм |
| Матеріал | Залізо |
| Покриття | Поліуретан (CPU) |
| Призначення | Дозволяють регулювати загальну вагу штанги чи гантелі |
- Ціна: 4 827,34 ₴








