
Бамперні диски гумові Bumper Plates Zelart TA-4790-15 51мм 15кг чорний-жовтий
2 822,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-4790-15
Опис
Щоб надати штанзі необхідну вагу, варто використовувати спеціальні диски. Бамперні гумові диски Zelart мають точну вагу, яка вказана на їх поверхні, і спеціальне покриття. Воно дозволяє зробити диски більш міцними і захистити серцевину від корозії. Для виготовлення серцевини використовується сталь. За рахунок застосування металу диск набуває максимальної міцності. Діаметр отвору в диску становить 51 мм, що відповідає розміру посадкової втулки олімпійського грифа. Зовнішній діаметр диска становить 450 мм - це дозволяє застосовувати такий інвентар для професійних тренувань з важкої атлетики та пауерліфтингу. Покриття виготовлено з натурального та нітрильного каучуку. Їх поєднання забезпечує високу міцність покриття, а також мінімізацію шуму від використання дисків.
Призначення
Бамперні диски можна використовувати для занять важкою атлетикою, кросфітом, пауерліфтингом, фітнесом і класичним силовим тренуванням. Завдяки їм ви зможете надати штанзі максимально точну вагу і виконувати вправи з комфортом. Штангу, навантажену гумовими дисками, можна кидати з висоти людського зросту, не боячись пошкодити покриття. Матеріал, з якого виготовлені диски, амортизує ударне навантаження.
Переваги:
- Професійний інвентар, який підійде для обладнання комерційних тренажерних залів.
- Сумісні з олімпійським грифом.
- Дозволяють з високою точністю регулювати загальну вагу на штанзі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бамперні диски |
| Внутрішній діаметр диска | 51 мм |
| Зовнішній діаметр диска | 450 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Натуральний каучук / Бутадієн нітрильний каучук (SBR) |
| Призначення | Дозволяють регулювати загальну вагу штанги чи гантелі |
| Толщина диска | 51 мм |
- Ціна: 2 822,20 ₴








