
Гриф для штанги сталевий хромований Олімпійський W-подібний із замками Zelart TA-2706 довжина 1,22 м ø50мм хром
2 712,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-2706
Опис
Вигнутий гриф виготовлений із металу та має вагу 8,5 кг. Він витримує великі навантаження і підходить для виконання силових вправ на біцепс і трицепс.
Гриф від популярного бренду Zelart має W-подібну форму, яка дає змогу змінювати кут захоплення під час виконання підйомів на біцепс і розгинань на трицепс. Для фіксації вантажу використовуються пружинні замки, які входять до комплекту постачання.
У втулках відсутні підшипники, проте їхній діаметр відповідає стандарту олімпійського грифа - 50 мм, що робить гриф сумісним з олімпійськими дисками. Довжина грифа становить 122 см, а діаметр - 28 мм.
Призначення
Завдяки сумісності з олімпійськими дисками гриф зручно використовувати в комерційному тренажерному залі. Він являє собою надійний і якісний інвентар із великим запасом міцності та захистом від корозії завдяки хромованому покриттю.
Гриф дає змогу зручно виконувати концентровані підйоми на біцепс, розгинання на трицепс і ефективно нарощувати м'язову масу. Також він підходить для домашніх тренувань.
Переваги:
- Підходить як для домашніх тренувань, так і для комерційних залів.
- Виготовлений з міцного металу і покритий хромом для захисту від корозії.
- Сумісний з олімпійськими дисками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Пружинний |
| Довжина: | 122 см |
| Діаметр грифа | 28 мм |
| Діаметр посадкової втулки | 50 мм |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Підшипники | Без підшипника |
| Тип | Олімпійський |
| Форма | W-подібна |
- Ціна: 2 712,19 ₴








