
Шахи настільна гра пластикові на магнітах Bear Card 2412A розмір 32см x 32см х 2см
503,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2412A
Опис
Дорожні шахи на магнітах Bear Card 2412A - компактний аксесуар для гри поза домом, який легко поміститься в будь-яку сумку. Розмір дошки в розкладеному вигляді 32х32 см. Вона виготовлена у формі футляра і призначена для зберігання і транспортування фігур. Дошку можна розмістити на колінах або невеликому столику, спеціальне магнітне покриття унеможливлює випадкове переміщення фігур через тряску.
Шахові фігури виготовлені з міцного, ударостійкого матеріалу. Вони мають класичну форму, знайому кожному шахісту, але пофарбовані в незвичайні кольори. Золоті та срібні фігурки здатні захопити навіть дітей.
Призначення
Дорожні шахи дозволяють зіграти партію в будь-якому місці. Завдяки надійному магнітному кріпленню фігур, грати можна в транспорті, на природі та просто на ходу. Підійде аксесуар гравцям будь-якого рівня: від новачків до досвідчених гросмейстерів. Це чудовий варіант для тренування аналітичних здібностей, стратегічного й абстрактного мислення.
Переваги:
- Шахи зручні в транспортуванні.
- Дошка має магнітне покриття, що унеможливлює випадкові переміщення фігур.
- Шахові фігури пофарбовані в золотий і срібний кольори.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Дошка для шахів: 1шт|Срібні-16шт|Фігури для шахів: Золоті-16шт |
| Тип | Шахи |
| Вид фігур | Класичні |
| Кількість гравців | 2 гравця |
| Матеріали | Дошка: Пластик / Метал|Замки: Пластик|Петлі: Пластик|Фігури: Пластик / Магніт |
| Розмір дошки у розкладеному вигляді | 32 х 32 х 2 см |
| Розмір дошки у складеному вигляді | 32 x 16 x 4 см |
| Розміри | Фігура Короля: 6.5х2.5см, Фігура Піші: 3.5х2.5см |
| Тип | Інтелектуальні |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
- Ціна: 503,04 ₴






