
Степпер з еспандерами та вбудованим міні-комп'ютером Record FI-4781 MINI STEPER
187,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-4781
Опис
Багатофункціональний кардіотренажер Record FI-4781 MINI STEPER поєднує в собі функції класичного міністеппера і гумових еспандерів, дозволяючи виконувати комплексні тренування м'язів всього тіла. Він обладнаний вбудованим комп'ютером і невеликим дисплеєм, що відображає кількість кроків, час тренування та витрати калорій.
Компактний степер важить всього 6 кг і дозволяє тренуватися користувачам вагою до 100 кг. Рама тренажера виконана з міцної сталі. За допомогою гідравлічних циліндрів до неї приєднуються дві платформи з протиковзним покриттям, які рухаються вгору-вниз, створюючи ефект кроку. Користувач при цьому може працювати з еспандерами.
Два еспандери з ручками кріпляться до передньої частини рами. Міцні гумові джгути чинять опір при розтягуванні, створюючи навантаження для рук і плечового пояса.
Призначення
Степпер з еспандерами дозволяє одночасно крокувати й тягнути еспандери, що перетворює вправу в комплексне навантаження на все тіло. Він сприяє активному спалюванню калорій, зміцнює серцево-судинну систему, дозволяє прокачати м'язи всього тіла: литкові, передні та задні м'язи стегна, сідничні, м'язи спини, грудей, рук і плечового пояса.
Переваги:
- Степпер з еспандерами дозволяє одночасно тренувати нижню і верхню частину тіла.
- За допомогою мінікомп'ютера користувач може відстежувати ефективність і прогрес тренувань.
- Компактний кардіотренажер ідеально підходить для домашніх занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Еспандер гумовий з ручками та кріпленням: 2шт|Степпер: 1шт |
| Вага | Степер: 6кг, В упаковці: 7кг |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Степери |
| Матеріали | Еспандери: Гума / Поліестер (PL)|Корпус: Сталь|Педалі: Пластик |
| Міні-комп'ютер | Підрахунок калорій / Підрахунок кількості кроків / Підрахунок часу тренування |
| Призначення | Для зміцнення серцево-судинної системи, розвитку м'язів ніг, сприяє зниженню ваги |
| Розміри | В упаковці: 35.5х22х41см, У робочому стані: 40х30х20см |
- Ціна: 187,01 ₴








