
Балансувальна платформа півсфера BOSU FI-9996 Zelart сірий-синій
2 912,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-9996
Опис
Балансувальна платформа BOSU - універсальний спортивний тренажер, який активно використовується професійними спортсменами та тренерами в усьому світі! Модель FI-9996 від Zelart являє собою вдосконалену конструкцію з овальною основою, обладнаною зручними ручками. Це дає змогу виконувати більше різноманітних вправ, спрямованих на розвиток координації та балансу.
Круглий купол з еластичного матеріалу підвищеної міцності виконує роль нестабільної основи. Завдяки рельєфному візерунку, займатися на ньому можна у взутті або босоніж.
Платформа комплектується насосом, що дає змогу швидко підготувати тренажер до роботи. Регулюючи рівень накачування, можна поступово ускладнювати тренування.
Призначення
Тренажер BOSU використовується для баланс-тренінгу — інноваційного напряму у фітнесі, що дає змогу тренувати не тільки окремі групи м'язів, а й глибокі м'язи-стабілізатори. Покращуючи здатність балансувати, спортсмени мінімізують ризик травм у звичайному житті, розвивають витривалість, координацію та узгодженість рухів. BOSU підходить для всіх рівнів підготовки, від новачків до професіоналів!
Переваги:
- Удосконалена конструкція зі зручними ручками.
- Більше можливостей для балансування в позиції куполом вниз.
- Підвищена міцність і захист від вибуху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Висота | 18 см |
| Діаметр | 60 см |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| ABS (Антиввібух) | ABS-технологія |
| У комплекті | Балансувальна платформа: 1шт|Насос: 1шт |
| Тип | Балансувальні півсфери |
| Матеріал верху | Полівінілхлорид (PVC) |
| Матеріал основи | Пластик |
| Призначення | Для розвитку почуття рівноваги, тренувань з баланс-аеробіки, фітнесу, йоги та реабілітації |
| Розміри (ДхШхВ) | 60х43х18 см |
| Спорт | Фітнес, Йога, Пілатес, Тренажерний зал, Кросфіт |
- Ціна: 2 912,20 ₴








