
Бамперні диски гумові Bumper Plates LiveUp LP8335-20 ø50.5мм 20кг синій
6 552,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP8335-20
Опис
Бамперні диски для штанги виготовлені зі сталі та покриті гумою. Це дає змогу кидати штангу з висоти до 2,2 м без наслідків для її стану. Диск не пошкодить підлогове покриття. Гумове покриття амортизуватиме ударне навантаження.
Діаметр диска становить 450 мм. Внутрішній діаметр - 50,5 мм. Вага диска точно відрегульована, допуск за вагою становить ±0,05%. Товщина диска залежить від його ваги. Зі збільшенням ваги товщина диска збільшується. Колір дисків також відрізняється залежно від ваги. Це дає змогу швидко візуально розрізняти диски різної ваги.
Призначення
Диск для штанги можна використовувати спільно з грифом, діаметр якого не перевищує 50,5 мм. Кольорові диски стандартного розміру чудово підійдуть для тренувань із важкої атлетики, пауерліфтингу та силових тренувань. Це якісне обладнання для тренажерного залу.
Переваги:
- Вагу диска можна дізнатися за його кольором.
- Покритий гумою.
- Виготовлений зі сталі.
- Не пошкоджується при скиданні з висоти 2,2 м.
- Вага вказана з точністю до 0,05%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг ±0,05% |
| Тип | Бамперні диски |
| Внутрішній діаметр диска | 50.5 мм |
| Зовнішній діаметр диска | 450 мм |
| Матеріал | Легована сталь |
| Покриття | Гума |
| Призначення | Дозволяють регулювати загальну вагу штанги чи гантелі |
| Твердість | 94° |
| Толщина диска | 48 мм |
- Ціна: 6 552,46 ₴








