
Велотренажер реабілітаційний механічний для рук та ніг портативний SP-Planeta TA-9266 43,5х41х94см чорний
1 722,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-9266
Опис
Домашній реабілітаційний велотренажер SP-Planeta TA-9266 має компактний розмір, невелику вагу і величезний функціонал, який дозволяє використовувати його для підтримки фізичної активності та реабілітації практично в будь-яких умовах. Конструкція тренажера передбачає одночасне тренування м'язів рук і ніг. Конструкція має регульовану висоту і кут нахилу, нерухомо стоїть на підлозі за рахунок нековзних ніжок. Користувач може відрегулювати ступінь навантаження. Встановлювати таку конструкцію можна як на підлогу, так і на стіл. У розібраному вигляді тренажер займає мінімум місця, що дозволяє зручно його зберігати. Максимальна вага користувача для нього становить 100 кг. Сама конструкція важить 3,6 кг.
Призначення
Використовувати реабілітаційний механічний велотренажер можна для підтримки фізичної форми як здоровим людям, так і тим, хто проходить реабілітацію після травм. Також це вдалий варіант тренажера для літніх людей, який дозволить підтримувати кровообіг і тонус м'язів. Тренажер може бути встановлений де завгодно і використовуватися паралельно з переглядом фільму.
Завдяки використанню механічного велотренажера зберігається навантаження на м'язи і повністю зникає ударне навантаження на суглоби. Велотренажер дозволяє тренуватися сидячи і плавно регулювати опір, даючи організму час звикнути до навантаження. З його допомогою можна відновити рухливість в гомілковостопних і тазостегнових суглобах, а також колінах і ліктях.
Переваги:
- Зручна розбірна конструкція.
- Підходить для одночасного тренування рук і ніг.
- Покращує рухливість суглобів і підвищує тонус м'язів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Країна виробник | Китай |
| Система навантаження | Механічна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Тренажер: 3.6кг, В упаковці: 4кг |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Велотренажері |
| Конструкція | Розбірна |
| Матеріали | Педалі: Пластик|Рама: Сталь |
| Навантаження | Фрикційна |
| Призначення | Тренування м'язів рук та ніг, підтримання фізичної активності та реабілітація в домашніх умовах |
| Розміри (ДхШхВ) | 43.5х41х94см |
| Технології | Adjustable Resistance System, Anti-Slip Base, Dual Use Training |
| Функції | Обертання вперед і назад / Використання для рук та ніг / Можливість встановлення на стіл |
- Ціна: 1 722,12 ₴








