Опис
Стіл для настільного тенісу виготовлений з високоякісних матеріалів і має міцну та надійну конструкцію. Ігрова поверхня виконана з ДСП товщиною 25 мм, а також посилена за допомогою металевого профілю 50х50 мм. Загальна маса столу становить 100 кг, що забезпечує високу стійкість ігрової поверхні і надійність конструкції в цілому. Стіл призначений для застосування в закритих приміщеннях.
Стіл має складну конструкцію. У розкладеному вигляді його розмір становить 274x152,5x76 см. При необхідності його можна скласти до компактних розмірів (65x152,5x184 см). Також стіл можна скласти наполовину і відпрацьовувати удари і різні техніки індивідуально. Конструкція столу передбачає транспортувальні коліщатка, які роблять його, незважаючи на вагу, надзвичайно мобільним.
Призначення
Тенісний стіл CIMA MT-5983 можна використовувати для проведення офіційних турнірів і тренувань на професійному рівні. Його можна встановлювати виключно в закритому приміщенні. Він виконаний в синьому кольорі, що дозволяє на його тлі відмінно бачити тенісний м'яч. Характеристики столу дозволяють використовувати його в спортивних клубах і спеціалізованих залах. Такий стіл прослужить довго незалежно від інтенсивності експлуатації, адже він виконаний з міцних і довговічних матеріалів.
Переваги:
- Складна конструкція і наявність коліс забезпечують мобільність столу.
- Можна використовувати для професійних тенісних турнірів і тренувань.
- Ігрова поверхня з ДСП товщиною 25 мм стійка до деформації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ігрова поверхня | ДСП завтовшки 25 мм, посилена металевим профілем перетином 50x50 мм |
| Вага | 100 кг |
| Тип | Столи тенісні |
| Призначення | Для закритих приміщень |
| Розмір у розкладеному положенні (Д*Ш*В) | 274x152,5x76 см |
| Розмір у складеному положенні (Д*Ш*В) | 65x152,5x184 см |
- Ціна: 38 271,68 ₴









