
Бодібар Body Bar Zelart FI-2611-5 вага 5кг чорний-зелений
1 410,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2611-5
Опис
Бодібар (Body Bar) - тренувальний снаряд у вигляді прямого металевого стрижня з рівномірно розподіленою по всій довжині вагою. Модель виконана з високоякісних матеріалів і пофарбована для більш зручного та надійного захоплення. Текстурована поверхня не ковзає в руках, що зменшує ризик випадкового падіння та запобігає травмам. По краях на бодібарі розташовані захисні наконечники. Вони дають змогу уникнути пошкоджень підлогового покриття, стін та іншого інвентарю в залі. Також, завдяки широким наконечникам бодібар зручно зберігати на спеціальних підставках.
Призначення
Обтяжена гімнастична палиця призначена для зміцнення м'язів, підвищення витривалості та поліпшення постави. Це універсальний, довговічний і високоефективний снаряд для комерційних залів і домашніх спортивних куточків, що дає змогу тренуватися безпечно і комфортно. Використовується у фітнесі, аеробіці, пілатесі та інших видах фізичної активності, якими можна займатися в групі та індивідуально.
Переваги:
- Не займає багато місця, зручно для домашнього використання.
- Витримує інтенсивну експлуатацію, підходить для комерційних залів.
- Дозволяє виконувати широкий спектр вправ на все тіло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 123 см |
| Діаметр | 32 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Бодібари |
| Покриття | Краска |
| Призначення | Виконання силових та фітнес-вправ, на розвиток сили, витривалості, гнучкості та тонусу м'язів всього тіла |
| Тип | Цілісні |
- Ціна: 1 410,10 ₴







