Млинці диски гумові з потрійним хватом та металевою втулкою SHUANGPAI TA-9175-25 50мм 25кг чорний-жовтий
3 381,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-9175-25
Опис
Щоб змінювати вагу на штанзі, можна використовувати гумові диски бренду SHUANGPAI. Це професійне обладнання, яке можна використовувати для оснащення комерційних тренажерних залів. Диск виготовлений зі сталі та має гумове покриття, яке зменшує його ковзання в руках, а також робить його використання безпечнішим.
Такі диски не видають дзвінкого металевого звуку під час зіткнення, а при падінні на підлогу рідше залишають пошкодження. Конструкція диска передбачає потрійний хват, що дозволяє зручно знімати та одягати його. Внутрішній діаметр диска становить 50 мм. Це дозволяє застосовувати такий інвентар для олімпійських грифів. Це ідеальний вибір для силових тренувань.
Призначення
Гумові диски з потрійним хватом сумісні з олімпійськими грифами будь-якої форми та розміру. Їх можна використовувати для точного регулювання ваги на штанзі під час виконання різних силових вправ. Металева посадкова втулка дозволяє диску щільно сидіти на грифі. Такий інвентар можна використовувати для обладнання домашнього або комерційного тренажерного залу, зони для силових тренувань у фітнес-клубі.
Переваги:
- Потрійний захват дозволяє зручно знімати та одягати диск.
- Сталева серцевина надійно захищена від корозії гумовим покриттям.
- Сумісний з олімпійськими грифами.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Диски |
| Внутрішній діаметр диска | 50 мм |
| Зовнішній діаметр диска | 430 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гума |
| Призначення | Дозволяють регулювати загальну вагу штанги чи гантелі |
| Толщина диска | 45 мм |
- Ціна: 3 381,24 ₴