
Сітка для бадмінтону портативна SP-Sport NB-7535 синій
4 053,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7535
Опис
Для аматорських ігор і тренувань з бадмінтону не обов’язково використовувати сітку, яка фіксується на стаціонарне кріплення. Портативна сітка для бадмінтону SP-Sport NB-7535 не потребує використання стаціонарного кріплення і може бути встановлена на підлогове покриття в спортивному залі або на покриття стадіону. Така сітка укомплектована двома телескопічними трубами, які дозволяють натягнути її та уникнути провисання. Сітка, як і в класичному варіанті виконання, має розмір вічка 2×2 см, що дозволяє зупинити волан на льоту. Товщина мотузки, як і в класичних моделях, становить 0,7 мм. Сітка легка і міцна, виготовлена з поліестеру та виконана в синьому кольорі для кращої видимості. Після використання сітку можна скласти до компактних розмірів у кейс, який використовується для її перенесення. Комплект займає мінімум місця під час зберігання і дуже зручний у використанні.
Призначення
Використовувати портативну сітку для гри в бадмінтон можна як для професійних тренувань, так і для аматорських. Це хороший варіант для навчальних закладів. А з настанням теплої погоди таку сітку можна винести на вулицю і встановити прямо на стадіоні. Не менш зручно встановлювати сітку в шкільному спортзалі, адже вона не потребує наявності стаціонарних кріплень і може бути встановлена в будь-якій частині залу.
Переваги:
- Складається до компактних розмірів у спеціальний кейс.
- Може бути встановлена на вулиці та в приміщенні на будь-якому покритті.
- Для встановлення сітки не потрібні стаціонарні кріплення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Кейс: 1шт|Кейс: 1шт|Сітка: 1шт|Телескопічні трубки: 2шт |
| Тип | Сітки для бадмінтону |
| Призначення | Використання на заняттях у загальноосвітніх закладах, на тренуваннях у спортивних школах, для аматорської гри |
| Розмір вічка | 2x2 см |
| Розміри (ШхГхВ) | 290x40x160см |
| Спорт | Бадмінтон |
| Товщина | 0.7 мм |
| Умови експлуатації | Для використання у спортзалі на стадіоні та спортивній плащадці |
- Ціна: 4 053,28 ₴








