
Сумка для йоги FODOKO Yoga bag SP-Sport FI-6970-3 бежевий-блакитний
298,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-6970-3
Опис
Стильна тканинна сумка Yoga bag FODOKO бренду SP-Sport - зручне і довговічне рішення для перенесення йога килимка, пропсів та іншого тренувального приладдя!
Розмір сумки універсальний, вона підходить для килимків стандартного розміру (до 64 см завширшки та 12-15 см у діаметрі в згорнутому вигляді). Вільного простору вистачає для зберігання рушника, пляшки з водою та інших дрібниць. Для телефону і ключів передбачена зручна бічна кишеня на блискавці. Практичний дизайн застібки, розташованої по всій довжині сумки, забезпечує легкий доступ до вмісту, а довгі м'які ручки роблять перенесення комфортним.
Призначення
Сумка з універсальним дизайном підходить для відвідування студії йоги або пілатесу, походів в тренажерний зал, прогулянок і виїзних тренувань. Це універсальний аксесуар для чоловіків і жінок, який чудово пасуватиме до будь-якого образу і дасть змогу взяти на тренування все необхідне.
Переваги:
- Сумка вміщує йога килимок, пропси, спортивну форму та аксесуари.
- Стильний принт підходить чоловікам і жінкам для походу в зал або прогулянки.
- Тканина і фурнітура високої якості забезпечують довговічність сумки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розміри | |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумки для йоги |
| Довжина: | 64 см |
| Об'єм виробу | 25л |
| Розміри (ШхГхВ) | 64x19x20см |
- Ціна: 298,02 ₴








