
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова Zelart POWER BANDS FI-7695-2 хакі-камуфляж
312,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-7695-2
Опис
Багатьом початківцям-спортсменам з великими труднощами даються підтягування. Але щоб освоїти цей рух з максимально правильною технікою і безпечно для здоров'я, варто використовувати петлю для підтягування Zelart POWER BANDS. Така петля для підтягування має довжину окружності 2080 мм і виготовлена з натурального латексу. Латексна петля може розтягуватися в 2 рази без ризику розривів і пошкоджень. Чим більше ви будете розтягувати петлю, тим сильнішим буде її опір і, відповідно, допомога при виконанні підтягування. Гума для підтягування має кільцеву форму, тому її можна легко зафіксувати на турніку і зачепитися за неї ногами для виконання вправи.
Призначення
Використовувати гуму для підтягування можна при виконанні підтягувань як в залі, так і на вуличному майданчику. Крім підтягувань такий інвентар можна використовувати під час виконання віджимань на брусах. У такому випадку петля також буде знімати частину навантаження з м'язів рук і компенсувати її завдяки своєму опору. Також петлю можна використовувати з метою збільшення навантаження на м'язи, наприклад, під час виконання присідань або віджимань від підлоги. Це дозволить розвинути силу і витривалість м'язів навіть без використання додаткових обтяжень.
Переваги:
- Дозволяє швидше освоїти техніку підтягувань на турніку і віджимань на брусах.
- Можна використовувати для збільшення навантаження на м'язи і стимуляції зростання їх сили.
- Виготовлена з натурального латексу і має високу міцність на розрив.
| Товар | Розмір окружності (Довжина x Ширина x Товщина) | Жорсткість | Ступінь навантаження | Опір |
|---|---|---|---|---|
| FI-7695-1 | 2080x13x4,5мм | XS | Дуже низька | 7-16 кг |
| FI-7695-2 | 2080x21x4,5мм | S | Низька | 11-29 кг |
| FI-7695-3 | 2080x32x4,5мм | M | Середня | 16-39 кг |
| FI-7695-4 | 2080x45x4,5мм | L | Висока | 25-57 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина кола | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 11-29кг |
| Призначення | Допомога у підтягуваннях та віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x21x4.5мм |
| Рівень опору | S |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Форма | кільце |
- Ціна: 312,02 ₴








