
Пенні борд Penny Board круїзер пластиковий з колесами які світяться та ручкою для перенесення 24" SP-Sport SK-885-4 чорний-білий
921,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-885-4
Опис
SP-Sport SK-885-4 - це пенні борд з яскравим дизайном і світяться колесами, які роблять його ще більш незвичайним. На лицьовій поверхні борду є яскравий принт. Колеса світяться під час обертання. На деці є зручна ручка для перенесення в руках. Борд має мінімальну вагу, оскільки дека виготовлена з міцного пластику. Алюмінієва підвіска розміром 3 дюйми забезпечує відмінну керованість, високу міцність і довговічність борду. Колеса виготовлені з поліуретану і укомплектовані якісними підшипниками АВЕС-7. Пенні борд має невелику довжину, що дозволяє користувачеві легко маневрувати під час катання на ньому. Ширина дошки становить всього 17 см, а її довжина - 60 см.
Призначення
Завдяки маневреності та легкості, пенні борд можна використовувати для виконання трюків. Але також він підійде для користувачів, які раніше ніколи не каталися на скейтбордах. Невеликий розмір і хороша керованість дозволять швидко освоїти навички катання. Пенні борд можна використовувати для прогулянкового катання по місту. Поліуретанові колеса будуть гасити вібрації і пом'якшувати ударне навантаження, роблячи їзду комфортною і легкою.
Переваги:
- Підходить для навчання.
- Невелика довжина деки і якісна підвіска дозволяють легко маневрувати і об'їжджати перешкоди.
- Має яскравий дизайн і світяться колеса.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал деки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 80 кг |
| Тип | Пенні борди |
| Колеса | Розмір: 60x45мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан (PU) |
| Особливості | Колеса що світяться / Ручка для перенесення |
| Принт | Череп |
| Підвіска | Розмір: 3" / 7,62см, Матеріал: Алюміній |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір деки | 24"x7"/60x17см |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 921,06 ₴





