
Ракетка для падел-тенісу Padel Joma HYPER 3.0 401811-531 рожевий-чорний
13 509,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401811-531
Опис
Ракетка для падел-тенісу Joma HYPER 3.0 належить до ексклюзивної лінійки Vero Virseda. Ця ракетка ідеально підійде для гравців, які хочуть отримати оптимальний баланс між контролем і потужністю ударів. Конструкція має вишуканий дизайн і підходить для професійної гри. Ракетка має мінімальну вагу - всього 350-360 г. Баланс розташований ближче до голови. Ракетка має довжину 46 см, що дозволяє легко діставати будь-які м'ячі. Вона підходить для гри як в атакуючому стилі, так і в обороні. Серцевина ракетки виготовлена з інноваційного матеріалу EVA 17. Він має високу щільність, що забезпечує потужний відскок м'яча і чудовий контроль над ним. Поверхня ракетки виготовлена з 3 шарів скловолокна і 3K карбону. Ракетка має оптимальну міцність, гнучкість і зберігає легкість.
Призначення
Ракетка для падел-тенісу з ромбоподібною формою головки призначена для професійних спортсменів. Це унікальна розробка, яка має привабливий 3D-дизайн, оптимальну міцність і жорсткість. Завдяки цій ракетці можна грати як в атакуючому стилі, так і від оборони. Вона дозволяє завдавати потужних ударів, не жертвуючи точністю і контролем.
Переваги:
- Призначена для професійних спортсменів.
- Унікальний 3D-дизайн у стилі колекції Vero Virseda.
- Підходить для атакуючого стилю гри та гри від оборони.
| Вага ракетки, гр | Гравець | Рівень гравця |
|---|---|---|
| 240-350 | Діти | Початківець / Середній |
| 350-375 | Жінки | Середній |
| 375-390 | Чоловіки | Просунутий / Професійний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joma |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | Високий |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Вага | 350-360 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 46 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 46 шт. |
| Матеріали | Карбон 3К 25%|Поверхня: Скловолокно 75%|Рама: Карбон 100%|Сердечник: Етиленвінілацетат (EVA) 100% |
| Технології | Carbon 3K, Exo Counter, Fexo BlackEVA |
| Товщина | 40 мм |
| Форма голови | Ромб |
| Ширина | 25.5 см мм |
- Ціна: 13 509,77 ₴








