
Гриф гантельний пластиковий із замками та гумовою ручкою SHUANG CAI SPORTS TA-80257-46 довжина 46см діаметр-25мм чорний
182,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-80257-46
Опис
Довгий гантельний гриф Shuang Cai Sports - базовий спортивний інструмент для тренувань зі збільшеним навантаженням. Це чудовий вибір для тих, хто шукає зручний і надійний снаряд, який можна використовувати не тільки в залі, а й удома.
Вага пластикового грифа становить 0,5 кг. Легкий прогумований снаряд практично безшумний і безпечний для будь-яких підлогових покриттів. Руків'я має чудові протиковзкі властивості. Його дрібнозерниста поверхня покращує зчеплення з долонею і забезпечує високий рівень безпеки, даючи змогу утримувати важкий снаряд навіть вологими руками. Зафіксувати диски на грифі дозволяють дві зіркоподібні стопорні гайки.
Призначення
Гриф для розбірної гантелі має просте застосування і дозволяє замінити цілий набір гантелей з фіксованою вагою. Змінюючи обважнювачі, спортсмен може адаптувати снаряд під будь-який рівень підготовки та проводити ефективні силові тренування з прогресивним навантаженням. Це чудовий спосіб опрацювати м'язи всього тіла, щоб розвинути силу і витривалість.
Переваги:
- Підходить для тренувань у спортзалі та домашнього використання.
- Руків'я має зручну форму та нековзне покриття.
- Сумісний з більшістю дисків, які можна легко і швидко змінювати.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Грифі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 46 см |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Гума, Хром |
| Форма | Пряма |
- Ціна: 182,01 ₴

