
Лонгборд Слалом Slalom із канадського клена SP-Sport SK-818-AS
1 487,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-818-AS
Опис
Якщо замість комп'ютерних ігор ваша дитина віддає перевагу активному відпочинку, то лонгборд слалом SP-Sport SK-818-AS відмінно підійде для веселого проведення часу в компанії друзів. Конструкція лонгборда має велику міцність завдяки використанню в процесі виготовлення деки канадського клена. Сім шарів міцного дерева забезпечують відмінну стійкість до деформації і дозволяють борду витримати навантаження до 100 кг. На дошці є отвір, який дозволяє зручно захопити борд для перенесення в руці. Форма деки підібрана спеціально для максимально простого і швидкого маневрування. Вона дозволяє легко переносити вагу тіла назад, вперед або вбік, щоб відвести борд від чергової перешкоди. Підшипники АВЕС-7 дозволяють колесам обертатися тривалий час практично безшумно. Висока точність виготовлення підшипників дозволяє з мінімальними зусиллями розганяти лонгборд.
Призначення
Лонгборд з поліуретановими колесами можна використовувати на різних покриттях. Кататися можна на асфальтованих доріжках або доріжках з тротуарної плитки, а також на спеціальних майданчиках з гумовим або іншим покриттям. Борд буде мати відмінне зчеплення з покриттям. Підвіска борда дозволить легко маневрувати, об'їжджати різні перешкоди і змагатися в такій дисципліні як слалом.
Переваги:
- Має оптимальну форму деки для подолання перешкод.
- Максимальна вага користувача становить 100 кг.
- Яскравий дизайн деки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 68 x 21см |
| Тип | Слалом |
- Ціна: 1 487,10 ₴








