
Гантелі розбірні сталеві пофарбовані YORK TA-8214-30 2шт по 15кг графітовий-сірий
3 620,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-8214-30
Опис
Розбірні гантелі YORK TA-8214-30 подарують можливість комфортно тренуватися в домашніх умовах. Гриф гантелі має довжину 30 см, а вага одного снаряда становить 15 кг. Гантелі комплектуються різьбовими замками, які запобігають зміщенню дисків і гарантують безпеку під час виконання будь-яких вправ. Покриття фарбою захищає від корозії. Насічки на грифі запобігають ковзанню рук і забезпечують надійний і чіпкий хват, навіть без використання магнезії або спеціальних фітнес-рукавичок. Металеві гантелі, при тій самій вазі обтяження, мають значно менший розмір порівняно з пластиковими, а також мають вищу міцність і ударостійкість.
Призначення
Використовувати сталеві гантелі можна в домашніх умовах для тренувань м'язів ніг, рук, спини, грудей і плечей. Яку б вправу ви не виконували з розбірними гантелями, це буде максимально комфортно та безпечно. Набір дисків дає змогу вибрати вагу обтяження і точно відрегулювати навантаження.
Переваги:
- Попри велику вагу, гантелі мають компактні розміри.
- Набір дисків дає змогу з високою точністю регулювати навантаження в кожній вправі.
- Міцні сталеві диски.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1,25 кг — 4 шт.| 2,5 кг — 8 шт. | Блині: 0,5 кг — 4 шт. Гриф: 2шт| Замки (Баранчики): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Вид замку | Різьбовій |
| Довжина: | 30 см |
| Комплектація | 2x15кг |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Краска |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 620,25 ₴


