
Лонгборд Круїзер Cruiser із канадського клена LUKAI SK-1249-4 червоний
601,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: SK-1249-4
Опис
Круїзер від бренду LUKAI має міцну деку, яка виготовлена з канадського клена, і яскравий дизайн. Малюнок, розташований на тильній стороні деки, виконаний в один колір з колесами борду. Лицьова поверхня дошки покрита спеціальним неслизьким матеріалом, який за своєю структурою нагадує наждачний папір. Виготовлені з металу елементи підвіски роблять борд міцним і довговічним. Колеса виконані з поліуретану. Матеріал має невелику жорсткість, що дозволяє амортизувати ударне навантаження і вібрації. У колесах встановлені підшипники ABEC-7, які не потребують додаткового догляду і мають високу точність виготовлення.
Призначення
Круїзер призначений для неспішної їзди по місту, він поєднує в собі переваги лонгборда і скейтборда. З одного боку, такий борд виходить дуже маневреним, а з іншого боку ніщо не перешкоджає швидкій їзді. М'які колеса сприяють комфортній їзді навіть на асфальтованих міських доріжках. Це універсальний варіант як для досвідчених скейтбордистів, так і для абсолютних новачків.
Переваги:
- Має плавний хід і хорошу маневреність.
- Підходить для прогулянкового катання по місту.
- Має м'які колеса, які гасять вібрацію.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Лонгборді |
| Колеса | Розмір: 65x50мм, Жорсткість: 82А, Матеріал: Поліуретан (PU), Підшипник: ABEC-7 |
| Матеріал деки | Канадський клен 7-шарів |
| Розмір деки | 78 x 20см |
| Тип | Круїзер |
- Ціна: 601,55 ₴




