Набор для пиклбола CIMA PK-8 2 ракетки 4 мяча с чехлом (цвет Різні кольори)
1 347,09 ₴
- Готово к отправке
- Код: PK-8
Набор для пиклбола CIMA PK-8 2 ракетки 4 мяча с чехлом (цвет Різні кольори)Готово к отправке
1 347,09 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення: Призначений для гри в піклбол
Матеріал: Деревина, гума, пластик
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтенсивність використання | Тренування у приміщенні |
| Вид | Набори для піклболу |
| Комплектация | 2 шт |
| М'яч | Діаметр: 73мм, Кількість отворів: 40шт |
| Материалы | М'ячі: ABS-пластик|Матеріал сердечника: Дерево|Поверхня весла: Фарба |
| Назначение | Для гри у піклбол |
| Розміри | Довжина весла: 265 мм, Довжина ручки: 125 мм, Коло ручки: 4" / 10 см, Ширина весла: 200 мм |
| Технологии | Довговічність, Керованість, Легкість, Міцність |
| Толщина | 8 мм |
| Упаковка | Міцний текстильний чохол |
| Форма ручки | Комфортна |
| Ширина | 20 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 347,09 ₴