Тренажёр для растяжки спины и позвоночника Мостик SP-Sport FI-8733 (цвет Різні кольори)
362,03 ₴
- Готово к отправке
- Код: FI-8733
Тренажёр для растяжки спины и позвоночника Мостик SP-Sport FI-8733 (цвет Різні кольори)Готово к отправке
362,03 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення: Призначений для розтяжки хребта і зняття напруги м'язів спини
Матеріал: Пластик ABS
Габаритні розміри:37х18см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SP-Sport |
| Цвет | Разные цвета |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес пользователя | до 100 кг |
| Вид | Тренажери масажні |
| Конструкция | Розбірна дугоподібна ергономічна платформа |
| Масажні елементи | Точкові масажні стимулятори |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Пасивна розтяжка хребта та м'язів спини з використанням ваги власного тіла, зниження м'язової напруги у спині |
| Регулировка высоты | 3 рівня регулювання |
| Розміри (ДхШхВ) | 37х18х13см |
| Спорт | Фітнес, Йога, Пілатес |
| Тип | Містки масажні |
| Форма | Анатомічна арочна |
Информация для заказа
- Цена: 362,03 ₴